Hírek, eredmények
Eredmények 2016 – 2017:
Felnőtt férfi:
2017.06.02. péntek 20:15
Tatai SE – EKKE
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4. (helyosztó)
Felnőtt férfi:
2017.05.31. szerda 19:15
EKKE – Tatai SE
Csarnok: Esztergom (helyosztó)
Serdülő fiú:
2017.05.28. vasárnap 11:45
Miklósi KékRókák KE – Tatai SE
Csarnok: Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
Amatőr Női NB I.:
2017.05.27. szombat 18:00
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesület – Tatai Sportegyesület
Csarnok: Budapest
Amatőr Női NB I.:
2017.05.12. péntek 20:15
Tatai Sportegyesület – Szolnok
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok:
2017. 02. 19. vasárnap 11:30
Tatai Mókusok – Soproni Sportiskolás Sasok
Csarnok: Sopron Vass-Villa SZKI
2017. 02. 19. vasárnap 13:00
Széchenyi KA – Tatai Mókusok
Csarnok: Sopron Vass-Villa SZKI
Amatőr Női NB I.:
2017.02.17. péntek 18:00
Ajka – Tatai Sportegyesület
Csarnok: 1103 Budapest Gergely utca 81.
Amatőr Női NB I.:
2017.02.14. kedd 19:15
Tatai Sportegyesület – TFSE
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Amatőr Női NB I.:
2017.02.05. vasárnap 16:00
Tatabányai Kosárlabda Club – Tatai Sportegyesület
Csarnok: Földi Imre Sportcsarnok – 2800 Tatabánya Szent Borbála utca 19.
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok:
2017. 02. 05. vasárnap 12:45
Soproni Tigrisek – Tatai Hangyácskák
Csarnok: Sopron, BECSA
2017. 02. 05. vasárnap 15:15
Tatai Hangyácskák – Soproni Sportiskolás Elefántok
Csarnok: Sopron, BECSA
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok:
2017. 01 28. szombat 12:00
Tatai Mókusok – OSE MórMoták OGYD
Csarnok: Oroszlány Krajnyik “Akác'” András Sportcsarnok kisterem
2017. 01.28. szombat 13:30
Soproni Sportiskolás Sasok – Tatai Mókusok
Csarnok: Oroszlány Krajnyik “Akác'” András Sportcsarnok kisterem
Serdülő fiú:
2017.01.15. vasárnap 11:15
Gödöllői Sportklub – Tatai SE
Csarnok: II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
2017.01.15. vasárnap 13:00
Tatai SE – Nagykőrösi Sólymok KE
Csarnok: II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Nagykőrös, Kecskeméti út 39-41.
Amatőr Női NB I.:
2017.01.14. szombat 17:00
Kanizsai Vadmacskák SE – Tatai Sportegyesület
Csarnok: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola – 8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok:
2017. 01.14. szombat 10:00
MTE 1904 – Tatai Hangyácskák
Csarnok: Mosonmagyaróvár Egyetemi Csarnok (MTE1904)
2017. 01.14. szombat 12:00
Tatai Hangyácskák – GYKC Hangyák
Csarnok: Mosonmagyaróvár Egyetemi Csarnok (MTE1904)
Amatőr Női NB I.:
2017.01.08. vasárnap 13:00
Tatai Sportegyesület 64 – 89 ELTE-BEAC Újbuda
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Felnőtt férfi:
2017. 01.07. szombat 13:00
Tatai SE – KVSE KÉMÉNYEK
Csarnok: Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok:
2017. 01.07. szombat 10:00
Tatai Mókusok – GYKC Zsiráfok
Csarnok: Győr Széchenyi Egyetem Kosárlabda Csarnok I. pálya
2017. 01.07. szombat 13:00
1. mékőzés vesztes – 2. mérkőzés vesztes
Csarnok: Győr Széchenyi Egyetem Kosárlabda Csarnok I. pálya
2017. 01.07. szombat 14:30
1. mérkőzés győztes – 2. mérkőzés győztes
Csarnok: Győr Széchenyi Egyetem Kosárlabda Csarnok I. pálya
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok:
2016.12.10. szombat 12:00
Soproni Sportiskolás Párducok – Tatai Hangyácskák
Csarnok: Győr Móra Ferenc Általános Iskola (GYKC)
2016.12.10. szombat 13:00
GYKC Lovagok – Tatai Hangyácskák
Csarnok: Győr Móra Ferenc Általános Iskola (GYKC)
Felnőtt férfi:
2016.12.08. csütörtök 19:30
Miklósi KékRókák KE – Tatai SE
Csarnok: Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Amatőr Női NB I.:
2016.12.04. vasárnap 13:00
Tatai Sportegyesület 68 – 71 Bajai Nõi Kosárlabda Klub
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Serdülő fiú:
2016.12.03. szombat 11:00
Monori SE – Tatai SE
Csarnok: Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
2016.12.03. szombat 12:45
Tatai SE – Dunaújvárosi Sárkányok U14
Csarnok: Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok:
2016.12.03. szombat 11:30
Tatai Mókusok – OSE Oroszlánok
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
2016.12.03. szombat 13:00
Soproni Sportiskolás Sasok – Tatai Mókusok
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok:
2016.11.20. vasárnap 15:00
Tatai Hangyácskák – MTE 1904
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
2016.11.20. vasárnap 16:00
GYKC Vizslák – Tatai Hangyácskák
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Amatőr Női NB I.:
2016.11.20. vasárnap 13:00
Tatai Sportegyesület – Szombathelyi Egyetem
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Serdülő fiú:
2016.11.19. szombat 10:00
Tatai SE – Ifjú Sólymok
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
2016.11.19. szombat 13:00
Tatai SE – Ajka
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Amatőr Női NB I.:
2016.11.13. vasárnap 16:00
BKG DSE – Tatai Sportegyesület
Csarnok: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok – 2310 Szigetszentmiklós Szebeni út 81.
Serdülő fiú:
2016.11.12. szombaton 16:00
Vagány Nyulak Pestszentimre – Tatai SE
Csarnok: Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
2016.11.12. szombaton 14:30
Tatai SE – Ferences DSE
Csarnok: Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok
2016.11.12. szombat 12:00
Tatai Mókusok – Soproni Sportiskolás Bivalyok
Csarnok: Oroszlány Krajnyik “Akác'” András Sportcsarnok kisterem (OSE)
2016.11.12. szombat 13:30
OSE MórMoták – Tatai Mókusok
Csarnok: Oroszlány Krajnyik “Akác'” András Sportcsarnok kisterem (OSE)
Felnőtt férfi
2016.11.12. szombaton 10:30
Tatai SE – Gödi SE
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Serdülő fiú:
2016.10.30. vasárnap 12:00
Tatai SE – MTE 1904
Csarnok: Ajka, Fekete István – Vörösmarty Mihály Ált. Iskola
2016.10.30. vasárnap 14:00
Ajka – Tatai SE
Csarnok: Ajka, Fekete István – Vörösmarty Mihály Ált. Iskola
Amatőr Női NB I.
2016.10.29. szombat 18:00
TFSE 76 – 52 Tatai Sportegyesület
Csarnok: 1123 Budapest Alkotás út 44.
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok
2016.10.29. szombat 10:00
Tatai Hangyácskák – Soproni Tigrisek
Csarnok: BECSA, Csengery u. 30-32., Sopron
2016.10.29. szombat 11:00
Soproni Sportiskolás Elefántok – Tatai Hangyácskák
Csarnok: BECSA, Csengery u. 30-32., Sopron
Fiú junior
2016.10.26. szerda 19:30 Diósdi KK – JV – Tatai SE
Csarnok: Eötvös József ÁMK Diósd, Gárdonyi Géza u. 12-14
Fiú junior
2016.10.22. szombat 13:00
Tatai SE – BDSE-GRAPHAX
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Amatőr Női NB I.
2016.10.02. vasárnap 13:00
Tatai Sportegyesület 55 – 62 Kanizsai Vadmacskák SE
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Amatőr Női NB I.
2016.09.17. szombat 16:00
ELTE-BEAC Újbuda – Tatai Sportegyesület
Csarnok: Budapest, Gabányi László Sportcsarnok
Fiú serdülő
2016.09.17. szombat 13:00
Tatai SE – Pápai KC
Csarnok: Tata, Vaszary János Ált. Isk.
2016.09.17. szombat 9:00
Tatai SE – Tatabányai Kenguruk
Csarnok: Tata, Vaszary János Ált. Isk.
Fiú junior
2016. 05.29.vasárnap 15:00 HSE-Városmajor – Tatai SE
Csarnok: Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.
Fiú junior
2016. 05.19.csütörtök 17:30 Albertirsai SE 56 – 93 Tatai SE
Csarnok: Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
Amatőr Női NB I.
2016.05.16. hétfő 15:00
Szolnoki MÁV Sportegyesület 42 – 36 Tatai Sportegyesület
Csarnok: Szolnok Véső úti Sporttelep
Amatőr Női NB I.
2016.05.06. péntek 19:15
Tatai Sportegyesület 79 – 45 Szolnoki MÁV Sportegyesület
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Fiú junior
2016.04.26 kedd 19:00
Tatai SE 49 – 54 Treff 07 SE
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok
2016.04.23. szombat 15:30
Soproni Hunyadis – Párducok – Tatai Hangyácskák
Csarnok: Sopron Novomatic Aréna Kis Terem (SSI)
2016.04.23. szombat 14:15
Soproni Deákos Elefántok – Tatai Hangyácskák
Csarnok: Sopron Novomatic Aréna Kis Terem (SSI)
Amatőr Női NB I.
2016.04.23. szombat 10:00
Tatai Sportegyesület – Kiss Lenke KS
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok
2016.04.17. vasárnap 14:00
Győri KC Zsiráfok – Tatai Gézengúzok
Csarnok: Győr Jedlik SZKI (GYKC)
2016.04.17. vasárnap 12:30
Tatai Mókusok – Soproni Sportiskolás Sasok
Csarnok: Győr Jedlik SZKI (GYKC)
2016.04.17. vasárnap 09:30
Győri KC Oroszlánok – Tatai Mókusok
Csarnok: Győr Jedlik SZKI (GYKC)
Leány serdülő
2016. 04.16. szombat 12:00 Szombathelyi SI/B – TataiSE Csarnok: Piliscsaba, Paduai Szent Antal Iskola Tornaterme
Amatőr Női NB I.
2016.04.14. csütörtök 17:00
Kiss Lenke KS – Tatai Sportegyesület
Csarnok: Lónyai Református Gimnázium – 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
Fiú junior
2016. 04.10. vasárnap 10:00 Parthus KSZ – Tatai SE
Csarnok:Tatabánya, Éltes Mátyás Általános Iskola
Nemzeti Utánpótlás Bajnokságok
2016.04.02. szombat 11:00
Tatai Hangyácskák – OSE MórMoták
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
2016.04.02. szombat 10:00
Tatai Hangyácskák – MTE 1904
Csarnok: Vaszary János Általános Iskola – 2890 Tata Országgyűlés tér 4.